Get in touch: +353 214244944 | +1 646 905 0473 | info@aremaconnect.com

Jesteś zainteresowany przedstawieniem Twojej firmy na rynku irlandzkim bez potrzeby wielkiej inwestycji?

Call Management może stać się Twoim adresem pocztowym w IrlandiiBusiness Adress in Ireland Poland version

Jeśli myślisz o sprzedaży  Twoich produktów w Irlandii, ale nie chcesz inwestować w to wielkich pieniędzy, Call Management jest idealnym rozwiązaniem. Call Management znajduje się w Cork, drugim największym mieście w Irlandii.

Nasza usługa daje Ci do dyspozycji adres pocztowy, skrzynkę pocztową lub business address, na który Twoi klienci mogą wysyłać listy, czeki i jakąkolwiek inną dokumentację związaną z Twoją działalnością. Naszą rolą jest dostarczenie Tobie listów, zeskanowanie dokumentów i zdeponowanie czeków oraz zrealizowanie każdej innej usługi koniecznej dla Twojej korespondencji. To tak jakby mieli Państwo biuro w Irlandii. Twoi klienci bedą przekonani, że masz biuro lub oddział w Irlandii, gdyż bedą mieli możliwość korzystania z Twojego irlandzkiego adresu pocztowego. Ponadto, jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z naszych biur, będą Pańswto mogli wynająć jedną z naszych sal konferencyjnych. Zaprezentuj tanio Twoje przedsiębiorstwo w Irlandii i pozwól, żeby się rozwijało.

Powyższą usługę można dopełnić również innymi usługami z naszej oferty:

  • Sekretarki w języku angielskim
  • Dystrybucja katalogów i reklama
  • Badanie rynku
  • Irlandzkie numery telefoniczne lub z każdego innego kraju na świecie

Nie zastanawiaj się. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania kosztorysu i pozwól rozwijać się Twojemu przedsiębiorstwu globalnie i bez ryzyka. Contact us: +353 214824 300 albo +44 2033686822.